Producent wyrobów z drewna do gier, zabawek, gadżetów reklamowych
+48 788 885 440
biuro@mag-drew.com.pl

Elementy toczone

Producent elementów toczonych z drewna

Elementy toczone z drewna wykonujemy na zamówienie wg. wytycznych Klienta - nasze produkty mogą być wykonane jako półfabrykat lub jako produkt gotowy. Na życzenie Klienta, produkty są pokrywane bejcami, oraz lakierami spełniającymi normy. EN 71-3. Produkcję dostosowujemy do indywidualnych wymagań i potrzeb odbiorcy. ​

Jako producent wyrobów z drewna, ofertujemy równiez wiele innych produktów, jak np. elementy drewniane czy kulki drewniane.

Tokarstwo w drewnie

Nasza firma specjalizuje się w produkcji elementów toczonych z drewna. Z ogromną precyzją tworzymy toczone wyroby z drewna, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Nasze produkty, takie jak lakierowane kulki drewniane, korale, czy pionki do gier, są wykonywane z pasją i zamiłowaniem do drewna, co sprawia, że każdy element jest unikalny.

Drewniane elementy toczone na zamówienie

Realizujemy również projekty na indywidualne zamówienie. Jeśli szukasz unikatowych drewnianych elementów toczonych lub potrzebujesz specjalistycznych toczonych elementów drewnianych, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze doświadczenie w tokarstwie w drewnie pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Tworzymy elementy, które doskonale wpasowują się w estetykę nowoczesnych wnętrz i tradycyjnych przestrzeni.

Jakość i estetyka - poznaj nasze elementy toczone w drewnie

W ofercie posiadamy również kółka z drewna oraz kółka z litego drewna do zabawek. Wszystkie nasze drewniane kółka lakierowane do zabawek są bezpieczne i trwałe, co gwarantuje radość z użytkowania przez najmłodszych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik toczenia i lakierowania, nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji zarówno jakością wykonania, jak i trwałością.
MAG-DREW Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie
Jacek Pieróg
NIP: PL 552-101-76-03

biuro@mag-drew.com.plCopyright mag-drew.pl