Producent wyrobów z drewna do gier, zabawek, gadżetów reklamowych
+48 788 885 440
biuro@mag-drew.com.pl

Kulki, korale drewniane

Producent kulek oraz korali drewnianych

Kulki drewniane oraz korale z drewna wykonujemy na zamówienie wg. wytycznych Klienta - nasze produkty mogą być wykonane jako półfabrykat lub jako produkt gotowy. Na życzenie Klienta, produkty są pokrywane bejcami, oraz lakierami spełniającymi normy. EN 71-3. Produkcję dostosowujemy do indywidualnych wymagań i potrzeb odbiorcy. ​

Kulki drewniane i korale z drewna na zamówienie - indywidualna produkcja z pasją!

Jesteśmy doświadczonymi rzemieślnikami, specjalizującymi się w tworzeniu unikalnych Kul i Korali Drewnianych na zamówienie, zgodnie z wytycznymi naszych Klientów. Nasze produkty wyróżniają się doskonałą jakością wykonania oraz możliwością wyboru między półfabrykatami a gotowymi produktami. Dzięki naszemu zamiłowaniu do drewna, każda nasza praca jest pełna pasji i staranności.

Niezwykła różnorodność:

Kulki drewniane i korale z drewna stanowią nieograniczone źródło kreatywności. Współpracujemy ściśle z Klientem, by stworzyć produkty idealnie dopasowane do jego potrzeb. Możemy wykonać zarówno proste, jak i złożone wzory, aby spełnić różnorodne gusty i wymagania.

Bejce i lakiery spełniające normy EN 71-3:

Zależy nam na dostarczaniu produktów najwyższej jakości. Na życzenie Klienta pokrywamy nasze kulki i korale bejcami oraz lakierami, które spełniają normy EN 71-3, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość naszych wyrobów.

Indywidualne dostosowanie

Wierzymy, że każdy projekt jest wyjątkowy. Dlatego nasza produkcja jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych Klientów. Tworzymy produkty, które odzwierciedlają ich wizję.

Pasja i profesjonalizm

Nasza praca opiera się na połączeniu pasji do tworzenia oraz rzemieślniczego doświadczenia. To, co dla innych jest zwykłym drewnem, dla nas staje się dziełem sztuki.

Razem tworzymy wyjątkowe produkty:

Zapraszamy do współtworzenia unikalnych projektów z nami. Kulki drewniane i korale z drewna na Zamówienie to nie tylko produkty, to historie, emocje i piękno zamknięte w naturalnym materiale.

Jeśli pragniesz mieć produkt, który oddaje Twoją kreatywność i indywidualność, skontaktuj się z nami już dziś. Razem możemy tworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki drewnianej, które przetrwają i zachwycą przez wiele lat.

Jako producent wyrobów z drewna, oferujemy również wiele innych ciekawych produktów, jak np. elementy drewniane czy pionki drewniane.
MAG-DREW Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie
Jacek Pieróg
NIP: PL 552-101-76-03

biuro@mag-drew.com.plCopyright mag-drew.pl