Producent wyrobów z drewna do gier, zabawek, gadżetów reklamowych
+48 788 885 440
biuro@mag-drew.com.pl

Elementy z drewna

Producent elementów drewnianych na zamówienie

Jako producent elementów drewnianych, dostarczamy naszym klientom idealnie dopasowane elementy z drewna do zabawek, gier, gażetów reklamowych. Elementy z drewna wykonujemy na zamówienie wg. wytycznych klienta. Nasze produkty mogą być wykonane jako półfabrykat lub jako produkt gotowy. Na życzenie klienta, produkty są pokrywane bejcami, oraz lakierami spełniającymi normy EN 71-3. Produkcję dostosowujemy do indywidualnych wymagań i potrzeb odbiorcy. ​

Elementy drewniane do zabawek, gier, gażetów reklamowych

Szczególnie często realizujemy zamówienia na elementy drewniane do zabawek dla dzieci, różnego rodzaju gier czy gadżetów reklamowych dla przedsiębiorstw. Jako producent elemenentów drewnianych z dużym doświadczeniem, jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy element z drewna. Jeśli potrzebne są Ci specyficzne, drewniane elementy do zabawek i nie tylko, zaufaj sprawdzonemu producentowi!

Jako producent wyrobów z drewna, ofertujemy równiez wiele innych produktów, jak np. elementy toczone z drewna czy pionki drewniane.

Twój zaufany producent elementów drewnianych

Jako renomowany producent elementów drewnianych, wyróżniamy się na rynku szczególnym podejściem do jakości i detalu. Nasza produkcja elementów drewnianych opiera się na sprawdzonych technikach rzemieślniczych, co pozwala nam oferować produkty spełniające nawet najbardziej niestandardowe życzenia klientów. Elementy drewniane na zamówienie to nasza specjalność - każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, które podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i precyzją. Jako elementy drewniane producent, zapewniamy szeroki wybór drewnianych akcesoriów, które idealnie sprawdzą się jako elementy edukacyjne, dekoracyjne czy praktyczne w codziennym użytkowaniu. Nasze drewniane elementy do zabawek nie tylko bawią, ale też są bezpieczne i trwałe, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i rodzice mogą cieszyć się nimi przez długie lata.
MAG-DREW Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie
Jacek Pieróg
NIP: PL 552-101-76-03

biuro@mag-drew.com.plCopyright mag-drew.pl